Wayne Rooney: Liverpool si titul zaslouží

Wayne Rooney věří, že Liverpool by měl dostat šanci k dokončení této sezóny Premier League a být odměněn mistrem ligy. 

Bývalý hráč Manchesteru United, který je fanouškem Evertonu, řekl, že nedohrání stávající kampaně by vedlo k mnoha problémům, včetně soudních bojů.

Pro Sunday Times hráč/trenér Derby County mimo jiné naznačil, že je možné, že se liga bude moci dohrát až ke konci tohoto kalendářního roku, ale přiznal, že fotbal prostě musí následovat nařízení ze strany vlády.

“Liverpool Premier League vyhraje. Nyní se určitě začnou ozývat fanoušci Evertonu se slovy, že sezóna by měla být zrušena a já jako Evertonian a někdo, kdo hrál 13 let pro Manchester United, přiznávám, že někde vzadu mi hlas našeptává, že by to bylo dobré řešení. 

“Ale ne. Liverpool byl fantastický. Opravdu hodně dřeli a titul si zaslouží. Dovede si představit, že na něj čekáte 30 let a teď vám ho někdo vezme tímto způsobem? Rozhodnutí bylo správné. 

“To platí i u postupu a sestupu z divize a kvalifikace do Ligy mistrů. Ve hře je tolik, že si dokážu představit, kolik soudních bojů by kvůli toho vzniklo v případě, že by byla sezóna zrušena. 

“Fér by bylo ji dokončit i kdyby to znamenalo, že o tu příští kampaň přijdeme. 

“Nepřekvapilo by mě, kdyby se stávající sezóna dohrála až ke konci roku 2020. Fotbal, jako každé jiné odvětví, je nyní velkou neznámou a stejně jako ve všech jiných oborech je třeba následovat nařízení vlády. 

“A to pro mě znamená vyloučení toho, že se sezóna dohraje za zavřenými dveřmi” řekl Rooney.

Liverpoolu chybí ke korunování mistry ligy 2 vyhrané zápasy, jelikož je od druhého Man City dělí 25 bodů.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.