West Ham ke 30. červnu opustí hned trojice hráčů

0
Doba čtení: < 1 minuta

Po uplynutí kontraktu platného do 30. června 2020 opustí Kladiváře tři hráči – Pablo Zabaleta, Jeremy Ngakia a Carlos Sanchez. V závěru sezóny tak nebudou Davidu Moyesovi k dispozici hned tři defenzivně ladění hráči.

Pravda je ta, že Pablo Zabaleta by k dispozici nebyl ani kdyby krátkodobé prodloužení smlouvy podepsal, jelikož je nyní na seznamu zraněných hráčů. Jiná je situace u zbylých dvou hráčů. Zarážející je především odchod Ngakii, odchovance akademie Kladivářů, který se v posledních osmi zápasech West Hamu hned pětkrát dostal do základní sestavy, včetně jeho lednového debutu v Premier League proti Liverpoolu.

West Ham oznámil, že i přes značně vylepšené podmínky smlouvy, které plnohodnotně oceňovali kariérní posun Ngakii, a souběžně nabízely další výhody spojené s jeho budoucím pokrokem, hráč a jeho zástupci se rozhodli pro odmítnutí všech nabídek a souběžně také zamítli krátkodobé prodloužení, jenž by hráče udrželo v kádru aspoň do konce letošní sezóny.

Kolumbijský internacionál Carlos Sanchez je třetím do party, který se v úterý s klubem rozloučí. Během jeho dvouletého setrvání v klubu si tento defenzivní záložník připsal 18 startů, poslední při prohře proti West Brom v FA Cupu.

Trojice hráčů už tak nebude k dispozici ani v dalším zápase při malém londýnském derby proti Chelsea, hraného právě 1.7. od 21:15.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..