Doba čtení: 2 minut(-y)

Eve Vorley, režisérka filmů pro dospělé, je novou předsedkyní rady Londýnského West Hamu United

Eve Vorley, jejíž pravé jméno je Emma Benton-Hughes, je partnerkou spolumajitele klubu Davida Sullivana a na Londýnském stadioně byla fotografy již mnohkrát zachycena.

Nyní ji ale čeká nová kariérní výzva a to starat se na denní bázi o tento Londýnský klub, který sedí v současné chvíli na 10. místě tabulky Premier League.

55-ti letá Vorley má zkušenosti s natáčením filmů pro dospělé nejen před kamerou, ale především pak za ní. V 90. letech a na začátku nového tisíciletí režírovala mnoho z nich.

David Sullivan má ale s tímto odvětvím také své zkušenosti. V zábavním průmyslu pro dospělé totiž vydělal své jmění. Podle Sunday Times Rich seznamu má celkem 1,1 miliardu liber. Kromě jiného vlastní i mnoho nemovitostí.

Eve Vorley byla jmenována ředitelkou West Hamu, společně se Sullivanovým synem Davem. Druhý jeho syn Jack v současné době řídí ženský tým klubu.

Sullivan v roce 2010 společně s Davidem Goldem odkoupili 50% podíl West Hamu a Karren Brady, která hrála při nákupu klubu klíčovou roli, přijala místo vice-předsedkyně. Od té doby se klub přestěhoval z Upton Parku na Londýnský stadion, což se neobešlo bez mnoha kontroverzí.

Hammers nyní zažívají velice solidní sezónu a to pod vedením Skota Davida Moyese. I přesto, že nyní sedí na 10. místě tabulky Premier League, od míst zajišťující kvalifikaci do Ligy mistrů je dělí pouhé 3 body. Na 4. místě sedí jejich Londýnští rivalové Tottenham s 29 body, přičemž oni mají 26.

West Ham United se vrací zpátky do akce v sobotu, kdy na Lodnýnském stadionu přivítají Burnley.

 

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..