Doba čtení: < 1 minuta

Slaven Bilič řekl, že West Ham se nebude odvolávat proti jejich obvinění ze strany Fotbalové asociace poté, co se jim nepodařilo zajistit své hráče v zápase proti Tottenhamu minulou sobotu. 

Obě trany se střetly ke konci utkání na Londýnském stadioně poté, co byl Andy Carroll odsouzen za faul na Fernanda Llorenteho. Carroll, Llorente, Winston Reid a Eric Dier byli prohlášeni vinnými za svou účast ve střetu a oba kluby byly následně obviněny a byla jim uložena pokuta 20,000 liber.

“Bylo to derby, takže velmi speciální zápas” řekl Bilič. “Důležité je to, že to nebylo nic velkého nebo úmyslného s někým, kdo by chtěl zranit soupeře.

“Na druhou stranu musí FA nastavit hranici a nedostat se v takových případech do šedé zóny. Takže neodvoláme se a přijímáme obvinění, protože nemůžete popřít, že tam byla trochu tlačenice.”

Porážka 3-2 proti Kohoutům znamená pro Kladiva propad zpátky do nejhorší trojky, ale před setkáním proti Swansea dostali velkou podporu v podobě návratu Michaila Antonia, který se minulý týden poranil a taktéž Manuela Lanziniho.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..