Doba čtení: 2 minut(-y)

West Ham United ví, že jednoho dne bude muset svého záložníka Declan Rice prodat a bude to spíše dříve, než-li později, naznačuje bývalý kapitán Manchesteru United Patrice Evra. 

Defenzivní záožník West Ham United Declan Rice je jednou z vycházejících hvězd nejen Premier League, ale i celé Anglie. Očekává se také, že bude hrát instrumentální roli na blížícím se letním Euru, které se kvůli koronavirové pandemii posunulo na příští rok.

Jeho výkony v barvách Kladivářů ale přirozeně lákají i ostatní celky. V letním přestupovém oknu s ním byla intenzivně spojována Chelsea, jejíž trenér Frank Lampard je Riceovým velkým obdivovatelem. V médiích se spekuluje o tom, že Blues svou snahu o zisk jeho podpisu nepohřbili a čekají na znovuotevření přestupového okna. Pokud se jim ho nepodaří zlákat v polovině sezóny, chtějí si počkat na léto 2021.

Patrice Evra si myslí, že West Ham United si je dobře vědom toho, že 21-letého hráče si v týmu dlouhodobě neudrží a to právě kvůli velkému zájmu ze strany ostatních klubů.

“Manažer Kladivářů David Moyes mu dal kapitánskou pásku, což pro mě osobně symboluje budoucnost ve West Hamu. Není snadné posadit Marka Noblea na lavičku”, řekl Evra pro Sky Sports News.

“Vědí ale, že o něj přijdou, protože se o Declana zajímá mnoho velkých klubů. Ale pro tuto chvíli je to muž West Hamu. A nejsem překvapen. 

“Vím, že by mu to nikdy nevlezlo do hlavy, protože se jedná o velmi soustředěného a pokorného kluka. Navíc jej vidíte se neustále smát, což naznačuje, že je šťastný. Je to radost.”

V posledních týdnech se ale začalo spekulovat i o dalším zájemci a to Arsenalu. Do hry by podle několika zpráv mohl vstoupit i Evrův bývalý tým Manchester United nebo Tottenham. Když se podíváme na kurzy, vypadá to následovně:

Chelsea: 4,5
Arsenal: 7,0
Manchester United: 15,0
Tottenham: 15,0

 

West Ham má s Declan Rice podepsanou smlouvu do roku 2024.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..