Doba čtení: < 1 minuta

Na Camp Nou mají jasno! Pokud má přijít Wijnaldum, musí pryč někdo ze záložní řady. Místo v barcelonské šatně nejspíš opustí Miralem Pjanič a přijít by měl právě třicetiletý nizozemský reprezentant, který tak do katalánské metropole v létě nepojede na dovolenou, ale do práce. Chystá se totiž uplatnit svůj volný transfer právě ve prospěch Barcelony.

Někdejší trenér Nizozemí Ronald Koeman se netajil svým obdivem ke třicetiletému záložníkovi a označil jej jako klíčového pro zlepšení středu pole. Je tak dalším Holanďanem na Koemanově seznamu přání. Možné je, že se vedle sebe na Camp Nou postaví dva parťáci z reprezentace – Frankie de Jong a Georginio Wijnaldum. Aby se tak stalo, tak podle Daily Mail musí Koeman nejprve prodat Pjaniče.

Koeman pochopitelně nehodlá přijít o žádného z mladých talentů, a tak si z Camp Nou bude muset sbalit kufry Pjanič, který přišel z Itálie teprve před rokem. Bosenský playmaker přišel z Juventusu výměnou za Arthura Mela. V neprospěch reprezentanta z Balkánu hovoří i bídná bilance 28 zápasů, v nichž nezaznamenal gól ani asistenci.

O třicetiletého středopolaře mají zájem kluby z Francie a Itálie a Barcelona již s Pjaničem ve Španělsku nepočítá. Tento přístup katalánského velkoklubu není nikterak překvapivý.

Jurgen Klopp však stále doufá, že nebude muset řešit další komplikaci v podobě absence Wijnalduma. Sám Nizozemec se pro Daily Mail vyjádřil neutrálně: „Je jasné, že se o tomhle bude mluvit, ale jak jsem řekl v předchozích rozhovorech, žádné nové zprávy nemám. Mluví se o tom v médiích, ale já sám žádné zprávy nemám, až je budu mít, tak se o tom můžeme bavit.“

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..