Doba čtení: < 1 minuta

Willian přislíbil, že bude pro Chelsea v případě potřeby hrát i po vypršení své smlouvy 30. června. 

Pokud dojde k obnovení ligy a Premier League si tak vyžádá dohrání sezóny během letních měsíců, Brazilec slíbil, že bude Londýnskému celku k dispozici.

Willian s Blues jedná o prodloužení smlouvy, k žádným velkým pokrokům ale zatím nedošlo. Křídelník nehodlá ustoupit z 3 letého kontraktu, klub mu ale nabízí smlouvu pouze na 2 roky.

Willianovu situaci na Stamford Bridge proto monitorují Arsenal, Tottenham i Barcelona.

Fotbalová asociace znovu odložila návrat anglického fotbalu, tentokrát minimálně do 30. dubna a slíbila prodloužení sezóny 2019/20 na dobu neurčitou, což kluby přivede k tomu, že své hráče, kterým na konci června vyprší smlouva – v Premier League je jich celkem 69 – požádají, aby pro ně hráli i po vypršení jejich kontraktu.

A Willian přiznal, že je ochoten důvěru a loajálnost Chelsea oplatit a dokončit s Blues sezónu i v případě, že se stávající kampaň prodlouží.

“Má smlouva tady končí, myslím, v červenci. Kdybych musel během těchto dní hrát, nebyl by to pro mě žádný problém. Ukončit sezónu s klubem, ke kterému jsem loajální, stejně jako oni ke mně a to bez ohledu na můj podpis na kusu papíru” řekl Brazilský reprezentant.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..