Z táboru Chelsea jdou po neděli znepokojující zprávy. Potyčka na tréninku a zranění

0
Doba čtení: 2 minut(-y)

Jakoby nestačila sobotní drtivá prohra na Stamford Bridge proti zachraňujícímu se West Bromu… Chelsea a zejména Thomas Tuchel musí řešit další nepříjemnosti. Při nedělním tréninku došlo k potyčce mezi Antoniem Rudigerem a Kepou Arrizabalagou, která vyústila v Rudigerovo vyloučení z tréninkové jednotky.

Na dopolední tiskové konferenci navíc trenér Thomas Tuchel potvrdil zranění hamstringu Christiana Pulisice, který tak s velkou pravděpodobností vynechá nejbližší zápasy včetně úvodního klání čtvrtfinále Ligy mistrů proti Portu.

 

Rudiger po šarvátce s Kepou vyloučen z nedělního tréninku

Jak informoval Daily Telegraph, k potyčce mezi oběma hráči došlo den po zápase s West Bromem, kdy si oba hráči „vjeli do vlasů“ na společném tréninků celého týmu v Cobhamu. Šarvátce prý předcházel nepříjemný skluz na Kepu, který zapříčinil strkanici a hádku mezi oběma zmíněnými hráči. Trenér Tuchel celou situaci vyřešil vyloučením Rudigera z tréninku. Později se měl Rudiger za své chování omluvit.

Sobotní porážka tak zcela jistě vyvolala v táboře Chelsea napětí, a to přestože Tuchel varoval své hráče, aby po zápase neztratili hlavu. „Nemůžeme teď ztratit hlavu a důvěru v hráče, které máme,“ řekl Tuchel. „V momentech po zápase je nutné být upřímný, klidný, a říct všem, aby dýchali.“

 

Thomas Tuchel potvrdil Pulisicovo zranění hamstringu

Christian Pulisic utrpěl zranění hamstringu během sobotní šokující prohry 2-5 s West Bromwich Albionem. Kapitán americké fotbalové reprezentace si po jednom ze soubojů během první půle odnesl šrám, který mu už nedovolil nastoupit do poločasu druhého. Po přestávce ještě z kabin na hřiště vyšel, ale po krátké chvíli se opět otočil a řekl, že pokračovat nemůže.

„Christian udělal po návratu z kabiny krátký sprint a řekl, že by jeho hamstring už další zátěž prostě nevydržel,“ řekl Tuchel reportérům po zápase. „Museli jsme ho tak ještě před startem druhé půle stáhnout.“

Klub zatím délku jeho absence oficiálně nepotvrdil. Je ale pravděpodobné, že Američan vynechá první utkání čtvrtfinále Ligy mistrů proti Portu, hraného už v úterý.

 

Chelsea se tak připravuje na středeční čtvrtfinálovou bitvu Ligy mistrů proti Portu v nelichotivé atmosféře a náladě. Obě utkání se kvůli omezením koronaviru odehrají na neutrální půdě – stadionu Ramona Sancheze Pizjuana v Seville.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..