Christian Eriksen se na konci týdne připojí ke svým spoluhráčům v Tottenhamu pro předsezónní trénink i přesto, že ještě před pár týdny plánoval severolondýnský klub opustit. 

Eriksen v červnu přiznal, že je otevřen nové kariérní výzvě a očekávalo se, že tím rozpoutá přihazovací válku ze strany mnoha evropských velkoklubů. Záložník byl v médiích spojován s Realem Madrid, kteří své cílové hráče rádi zveřejňují, i Juventusem.

Ale Kohouti k dnešnímu dni žádnou oficiální nabídku neobdrželi a Eriksen se tak musí začít soustředit na předsezónu svého stávajícího klubu.

Hráči se do Tottnehamu začali vracet v pondělí, nicméně záložník dostal delší volno kvůli jeho povinnostem v Dánské reprezentaci v kvalifikačních zápasech pro Euro.

Eriksonovu situaci rozhodně ovlivnil i Paul Pogba, který si chce zajistit odchod z Manchesteru United a Real spolu s Juventusem zvažují v první řadě právě jeho.

Dánovi navíc vyprší stávající smlouva v létě 2020 a tak se předpokládá, že pokud se Spurs nepodepíše novou, bude k dispozici zdarma. To je pak nejen pro zájemce, ale i hráče výhodnější situace, jelikož si mohou říkat o vyšší mzdy a lepší podmínky.

Tottenham si již v létě zajistil podpis Tanguy Ndombelea, za kterého zaplatili klubový rekord 55 milionů liber. Tím ale skončit nechtějí. Porozhlíží se i po možnosti získat ofenzivního záložníka a velký zájem přilákali Giovani Lo Celso z Realu Betis, Dani Ceballos z Realu Madrid a Nicolo Zaniolo z AS Římu.

Pokud tak budou chtít po jednom z nich sáhnout, nejspíše jejich koupi budou muset financovat právě z prodeje Eriksena.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Booking.com

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.