Doba čtení: < 1 minuta

Záložník Jordan Henderson musel být během nedělního zápasu Ligy národů Anglie s Belgií o poločase vystřídán kvůli menšímu problému s nohou, potvrdil trenér reprezentace Gareth Southgate.

Hendersona musel vystřídat Harry Winks, k vítězství Anglie ale nepomohl, jelikož utrpěli v rukách domácího týmu prohru 2-0. Tím tak byly ukončeny všechny jejich naděje na finále soutěže.

“Jordan cítil v noze napětí a nemohl tak pokračovat”, řekl Southgate s tím, že si není jistý, zda se jedná o hamstring.

Southgate dodal, že Hendersonův stav bude dále posouzen po návratu do Anglie.

Liverpool v pondělí odpoledne potvrdil, že zranění jak kapitána, tak i levého obránce Andyho Robertsona nevypadají tak vážně, jak se obávalo, a oba by si mohli v zápase s Leicesterem zahrát.

Liverpool zasáhla obrovská vlna zranění a hned několik hráčů prvního týmu je mimo hru. Dlouhodobě přišli o Virgila van Dijka a Joe Gomeze a dvojice krajních obránců Trent Alexander-Arnold a Andy Robertson se k nim připojili. Alexander-Arnold se zranil během zápasu s Manchesterem City a Robertson naopak během reprezentační přestávky se Skotskem. Naštěstí pro Červené se ale u Robertsona nejedná o nic vážného a jeho stav by tak neměl nedělní zápas nijak ovlivnit.

Liverpool si musí poradit i bez Thiaga Alcantary a Alexe Oxlade-Chamberlaina, kteří se zotavují ze zranění kolene.

Mohamed Salah má koronavirus a čas tak tráví v karanténě, což znamená, že nedělní klíčový zápas s Leicesterem City asi nestihne.