Doba čtení: < 1 minuta

Pep Guardiola uvedl, že remíza proti Tottenhamu z minulého víkendu dokazuje, že jeho tým dokáže být ještě lepší, než minulou sezónu. 

City v sezóně 2017/18 nasbírali 100 bodů, v kampani 2018/19 pak 98. Tím si v obou letech zajistili titul Premier League a při obou příležitostech Guardiola uvedl, že toho mohli dosáhnout více.

I když zápas z minulého víkendu skončil pro Cityzens frustrujícím výsledkem 2-2, stále za 90 minut nasbírali 30 střel, zatímco Tottenham pouhé 3.

“Způsob, jakým jsme hráli proti Tottenhamu ukázal, že můžeme být ještě lepší, než minulou sezónu. 

“Jen pár zápasů v loňské kampani bylo tak dobrých jako proti Tottenhamu. Ani ten proti Chelsea 6-0 nebyl tak dobrý jako tento.”

Výzva pro Manchester City, kteří se v neděli postaví Bournemouthu, je kromě proměnění těchto šancí i předvádět stejný výkon častěji. “Myslím si, že je nemožné produkovat co tři dny takový výkon jako jsme předvedli proti Tottenhamu. 

“Byl to první zápas na domácím hřišti, hráli jsme proti finalistům Ligy mistrů a každý hráč byl tak velmi soustředěný. Je ale těžké takto motivovat hráče pro každý jeden zápas. Nicméně pokusíme se stavět na tomto výkonu a pokračovat v tom, co jsme načali.”

Guardiola se letos pokusí k hattricku ligových titulů – což jsme neviděli od let 2007, 2008 a 2009, kdy se to povedlo Man Utd – a kromě toho zabojovat i na poli evropském.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..