Doba čtení: < 1 minuta

Přísnější bezpečností opatření, včetně zvýšené policejní přítomnosti, budou zavedeny pro další domácí utkání West Hamu na Londýnském stadioně. 

Během sobotního zápasu proti Burnley, ze kterého si domácí odnesli prohru 3-0, na hřiště vtrhlo nespčet fanoušků, kteří jednak narušili hru a také ohrozili bezpečí samotných hráčů, včetně majitelů Hammers. 

Proto by poradenská skupina pro bezpečnost na Londýnském stadionu (SAG), která se skládá ze zástupců klubu, policie, rady Newhamu a majitelů stadionu, oznámili pro nadcházející zápas posílení bezpečnostních sil. 

West Ham také potvrdil, že zahájili vlastní vyšetřování příznivců, kteří vtrhli na hřiště a rozhodli se jim udělit zákaz vstupu na všechna budoucí utkání klubu. Spolumajitelé klubu David Sullivana David Gold byli nuceni pro vlastní bezpečnost opustit prezidentský box poté, co jeden z protestujících fanoušků trefil Sullivana mincí do hlavy

Starosta Londýna Sadiq Khan popsal tyto scény jako ‘ostudné’ a Fotbalová asociace spolu s Premier League se incidentem začali zabývat také. 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..