Doba čtení: 2 minut(-y)

Čtyři kluby mají zájem o podpis Jadona Sancha, na druhé straně Borussia Dortmund není ochotna prodat Erling Haaland za méně než 150 milionů liber.

Rozumí se, že Manchester United má i nadále zájem o anglického reprezentanta, se kterým byli spojováni především v posledních dvou přestupových oknech, Jadona Sancha.

Sportovní ředitel Borussie Dortmund Michael Zorc před pár dny navíc uvedl, že Sancho bude moci odejít na základě „gentlemanské dohody“ a za předpokladu, že „budou splněny určité podmínky“.

Zorc dodal, že United se v loni v létě přiblížil k jeho podpisu, nicméně z dohody nakonec sešlo právě kvůli tomu, že některé „požadavky BVB nebyly splněny“.

Předpokládaná cena, za kterou by byl Dortmund v loni v létě ochoten se svým křídelníkem rozloučit, byla 108 milionů liber, tentokrát se ale o nové ceně stále spekuluje. Rozhodně ale bude nižší, než v loni. Sky Sports News dokonce tvrdí, že Dortmund se spokojí s £80 miliony.

Samotný Sancho pak chce dát přednost přestupu do týmu, který bude hrát v Lize mistrů.

 

Haaland = horké zboží Evropy


Jadon Sancho ale už zdaleka není jediným žádaným hráčem Dortmundu. Bundesligový celek navíc věří, že jsou co se týká útočníka Erlinga Haalanda v ještě silnější pozici, než byli v loňském létě, kdy se Man United pokoušel získat podpis Jadona Sancha.

Se Sanchem se dohodli, že ho před termínem 10. srpna 2020 nechají odejít za 120 mil. eur. S Haalandem však žádná taková dohoda neexistuje.

Dortmund si je ale svého klenotu dobře vědom a letos v létě jej nechtějí nechat odejít za méně, než 150 milionů liber a to bez ohledu na to, zda se kvalifikují do Ligy mistrů či nikoli.

BVB však očekává, že hráč a jeho agent Mino Raiola budou agitovat přestup a jeden zdroj pro SSN dokonce řekl, že pokud se Dortmund do LM nekvalifikuje, vypukne mezi těmito dvěma stranami ‘válka’.

Dortmund je v současné době pátý v Bundeslize, jeden bod za Eintrachtem Frankfurt a do konce zápasu zbývají odehrát už jen tři zápasy.

O Haalanda se intenzivně zajímají Real Madrid, Barcelona, Manchester United, Manchester City a Chelsea.

Norský hráč má ve smlouvě mimochodem i výstupní klauzuli ve výši 75 milionů eur, kterou lze aktivovat v červenci 2022.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..