Za posledné 2 dni sa odohralo 5 zápasov, kde skúsení fanúšikovia nenašli veľa zmien či prekvapení.

Southampton 1-2 Crystal Palace

Tento zápas napríklad prekvapením bol, jedným z mála. Domáci súpera mierne podcenili, Long, ich hráč, skóre ľahko otvoril v 17. minúte, domáci dominovali obrovským rozdielom hlavne štatisticky. Hoci to znie čudne, v druhom polčase sa úlohy vymenili a Southampton totálne stratili kontrolu nad zápasom. Crystal Palace sa podarilo podať ešte lepší výkon ako Southamptonov suverénny výkon v prvom polčase. Po štatistickom obrate nasledoval vyrovnávajúci gól, ktorý strelil McArthur. Prišlo otočenie skóre o ktoré sa zaslúžil Milivojevic, čo vyhralo Crystal Palace zápas. Je treba dodať aj to, že Milivojevic napravil nepremenenú penaltu proti City minulý zápas.

Swansea 0-2 Tottenham

Llorente si poradil s obranou súpera v 12. minúte. Harry Kane, ktorý tento zápas neodohral celý, síce zlepšil štatistiky hostí, no neskóroval. Gól pridal ku koncu hry v 89. minúte Dele Alli, zápas bol rozhodnutý.

West Ham 2-1 West Brom

McClean v 30. minúte strelil pre hosťov otvárajúci gól. Domáci síce dominovali miernou prevahou v štatistikách, no v prvom polčase prehrávali. V štatistikách sa im darilo viac v tom druhom. Hostia nestrelili na bránku ani raz a prišli aj o vedenie. Vyrovnal a ku koncu otočil Carroll, ktorý dvoma gólmi získal cenné tri body.

Manchester City 3-1 Watford

Už v prvej minúte Sterling prekonal obranu hostí. Kabasele vlastným gólom v 13. minúte výhru City umocnil. V druhom polčase zápas rozhodol Aguero gólom na 3-0. Znížil už len Gray, no to efekt nemalo a City sú naďalej v Premier League neporazení.

Arsenal 2-2 Chelsea

V prvom polčase nikto neskóroval. Štatistiky boli mierne v prospech Chelsea, no inak boli vyrovnané. Arsenal skóre v druhom polčase otvoril. V 63. minúte dal Jack Wilshere gól na 1-0. Domáci sa neradovali dlho, lebo Eden Hazard, Belgičan z Valónskeho regiónu, vyrovnal z penalty, čím zmenil štýl hry a výkon Chelsea. Malo to za následok to, že Alonso otočil zápas a Chelsea vyhrávala. To však len do momentu kedy vyrovnal Bellerin. Body sa delia a Chelsea s Arsenalom to nemajú ideálne. Chelsea je po United, Arsenal zas stráca na Spurs, ktorí dnes nezaváhali.

 

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.