Doba čtení: 2 minut(-y)

Za posledné 2 dni sa odohralo 5 zápasov, kde skúsení fanúšikovia nenašli veľa zmien či prekvapení.

Southampton 1-2 Crystal Palace

Tento zápas napríklad prekvapením bol, jedným z mála. Domáci súpera mierne podcenili, Long, ich hráč, skóre ľahko otvoril v 17. minúte, domáci dominovali obrovským rozdielom hlavne štatisticky. Hoci to znie čudne, v druhom polčase sa úlohy vymenili a Southampton totálne stratili kontrolu nad zápasom. Crystal Palace sa podarilo podať ešte lepší výkon ako Southamptonov suverénny výkon v prvom polčase. Po štatistickom obrate nasledoval vyrovnávajúci gól, ktorý strelil McArthur. Prišlo otočenie skóre o ktoré sa zaslúžil Milivojevic, čo vyhralo Crystal Palace zápas. Je treba dodať aj to, že Milivojevic napravil nepremenenú penaltu proti City minulý zápas.

Swansea 0-2 Tottenham

Llorente si poradil s obranou súpera v 12. minúte. Harry Kane, ktorý tento zápas neodohral celý, síce zlepšil štatistiky hostí, no neskóroval. Gól pridal ku koncu hry v 89. minúte Dele Alli, zápas bol rozhodnutý.

West Ham 2-1 West Brom

McClean v 30. minúte strelil pre hosťov otvárajúci gól. Domáci síce dominovali miernou prevahou v štatistikách, no v prvom polčase prehrávali. V štatistikách sa im darilo viac v tom druhom. Hostia nestrelili na bránku ani raz a prišli aj o vedenie. Vyrovnal a ku koncu otočil Carroll, ktorý dvoma gólmi získal cenné tri body.

Manchester City 3-1 Watford

Už v prvej minúte Sterling prekonal obranu hostí. Kabasele vlastným gólom v 13. minúte výhru City umocnil. V druhom polčase zápas rozhodol Aguero gólom na 3-0. Znížil už len Gray, no to efekt nemalo a City sú naďalej v Premier League neporazení.

Arsenal 2-2 Chelsea

V prvom polčase nikto neskóroval. Štatistiky boli mierne v prospech Chelsea, no inak boli vyrovnané. Arsenal skóre v druhom polčase otvoril. V 63. minúte dal Jack Wilshere gól na 1-0. Domáci sa neradovali dlho, lebo Eden Hazard, Belgičan z Valónskeho regiónu, vyrovnal z penalty, čím zmenil štýl hry a výkon Chelsea. Malo to za následok to, že Alonso otočil zápas a Chelsea vyhrávala. To však len do momentu kedy vyrovnal Bellerin. Body sa delia a Chelsea s Arsenalom to nemajú ideálne. Chelsea je po United, Arsenal zas stráca na Spurs, ktorí dnes nezaváhali.