Doba čtení: 2 minut(-y)

Brighton 0-4 Chelsea

Domáci si v zápase vybudovali dominanciu vďaka gólu Hazarda v tretej minúte a Williana v šiestej minúte. V druhom polčase s istotou navýšil Hazard skóre na 0-3. Netrvalo dlho a gól na 0-4 pridal Moses. Chelsea týmto absolútnym víťazstvom potvrdila svoju pozíciu v tabuľke a ustálili ju.

Arsenal 4-1 Crystal Palace

Domáci do zápasu vstúpili raketovo. Tak devastujúco, že vyhrávali 4-0 už v 22. minúte. V šiestej minúte Monreal skóre otvoril, len štyri minúty na to navýšil Iwobi, o ďalšie tri zas Koscielny. Moment sily pokračoval až do 22. minúty. Vtedy dal gól Lacazette. Desiatimi strelami zo strany domácich to vyzeralo ako začínajúca sa pohroma, no ďalší gól padol už len v druhom polčase ako znižujúci gól ktorý dal pre hostí Milivojevic. Tým sa zápas skončil a domáci brali tri body.

Burnley 0-1 Manchester United

Martial strelil jediný gól v zápase a United brali ďalšiu cennú výhru, situácia vyzerá pre United dobre, ustálili pozíciu pred Chelsea. Burnley už na tom nie je tak dobre. Po troch prehrách sa končia ich ambície na Európsku ligu.

Everton 1-1 West Brom

Rodriguez sa postaral o vedenie hostí, no v druhom polčase vyrovnal Niasse. Everton mal však menej striel a viac faulov, je diskutabilné, či je tréner s výkonom a jedným bodom spokojný.

Leicester 2-0 Watford

Vardy poslal Leicester do vedenia v 39. minúte, na konci prvého polčasu. Na konci toho druhého zvýšil Mahrez. Toto cenné víťazstvo poslalo Leicester na siedme miesto tabuľky pred váhajúci Burnley.

Stoke 2-0 Huddersfield

Allen v 53. minúte skóroval, navýšil Diouf, ktorý podáva v poslednej dobe veľmi dobrý výkon. Domáci majú tri body a v tabuľke sú pozíciu pred zostupom.

West Ham 1-1 Bournermouth

Pre hostí to po vydarenom polčase chvíľu vyzeralo, že získajú tri body. Fraser síce skóre otvoril, no Chicharito skóroval pre domácich pár minút po tom čo striedal, body sa teda delili.

Manchester City 3-1 Newcastle

Po prehranom zápase s Liverpoolom si city vychutnali slabšieho súpera. V prvom polčase sa moci chopil Aguero, ten skóroval. Z penalty ešte v tom druhom navýšil. Murphy znížil, no spravil málo na to aby modrý klub z Manchesteru zastavil. Aguero dal hattrick a City suverénne vyhrali.