Doba čtení: < 1 minuta

Leicester vyšetřuje tři hráče svého týmu kvůli porušení protokolů Covid-19 a narušení “ligové bubliny”. Jedná se o Jamese Madissona, Ayozeho Peréze a Hamzu Choudhuryho, kteří kvůli svému prohřešku absentovali v sestavě Leicesteru při nedělní prohře na hřišti West Hamu United. Brendan Rodgers je z tohoto chování “hořce zklamaný” a nastínil, že hříšníky čeká interní prošetření celého případu.

Leicester včerejší zápas s rivalem v boji o TOP 4 prohrál 2-3, a i z toho důvodu přirozeně otázky novinářů padaly zejména na absentující hráče a jejich potenciální přínos do hry Lišek.

Rodgers po zápase vysvětloval, že neměl jinou možnost, než trio z listiny hráčů pro tento zápas vyřadit. Jména hráčů, kteří nařízení porušili, sice neuvedl, ale přiblížil: “Bylo to mé rozhodnutí, měli jsme nějaký interní problém po minulém víkendu a zkrátka se to nepotkalo se standardem našeho klubu.”

Podle zpráv se trojice hráčů sešla na soukromé party pořádané Ayoze Perézem, který pořádal sešlost bezprostředně po prohraném zápase Lišek proti Manchester City minulý víkend.

“Všichni hráči, které zmiňujete (Maddison, Perez, Choudhury), jsou dobří kluci, ale máme nastavené nějaká pravidla na hřišti i mimo něj, a musíme se ujistit, že budou dodržována, abychom se mohli do budoucna nadále posouvat.”

Trenér Lišek později potvrdil, že všichni zúčastnění hráči se navrátí do týmu před semifinálovým zápasem FA Cupu proti Southamptonu, který Leicester čeká tuto neděli.

“Celý problém vyřešíme interně tak jak to je v regulích klubu.” Leicester na klubových stránkách uvedl, že se hráči ze své chování omluvili a jsou připravení nést následky.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..