Doba čtení: < 1 minuta

Bývalý útočník Reds promluvil o hvězdě Liverpoolu Mohamedu Salahovi, který se v jeho očích snaží dělat všechno sám a dokonce ve spojení s jeho jménem zmínil “sobeckost”. 

V posledním týdnu postihla Červené krize a do brány se jim nepodařila doručit žádná střela.

Vůbec poprvé od roku 2005 se stalo, že Reds nevstřelili gól už ve třech ligových zápasech v řadě.

Během Kloppova kralování na Anfieldu byl útok asi tím nejmenším problémem, naopak jejich přední trojice byla postrachem všech oponentů. Nicméně nyní prochází Salah, Mané a Firmino nemilým obdobím a cíle jim nějak unikají.

Samozřejmě hned nemůžeme mluvit o velké krizi, jelikož se očekává, že si Liverpool reputaci brzy napraví a góly začnou padat tak, jako v minulosti. Je ale důležité, že Reds pracují jako celek.

Owen si ale všiml především jednoho individua, které se snaží sám na sebe rozzářit jiskru prvního týmu, až se to může zdát sobecké.

“Dostává se tam mnoho sobeckosti, všímám si toho znova. 

“Mo Salah zase začíná. Nepřihrává dostatečně míč. Nikdy tohle moc nedělal, ale stává se z toho zase extrém. V posledních zápasech si jen říkám ‘ale no tak“, řekl Owen v podcastu Premier League Productions po šlágru s Manchesterem United.

Není to poprvé, co byl Mohamed Salah obviněn ze sobeckého chování. Na druhé straně 111 gólů v 177 zápasech je působivé číslo, pro fanoušky a především spoluhráče je ale jeho chování občas dost frustrující…

 

🏠 Domů

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..