Doba čtení: < 1 minuta

Gianfranco Zola doufá, že dlouhodobá trenérská sága na Stamford Bridge se vyřeší co nejrychleji a zároveň odmítl vyvrátil možný návrat do svého bývalého klubu. 

Antonio Conte sice zůstává u kormidla, ale je to bývalý kouč Neapole Maurizio Sarri, který je s Modrými v posledních týdnech intenzivně spojován.

Sari manažerskou roli v klubu Serie A opustil na konci minulé sezóny a byl nahrazen bývalým koučem Chelsea Carlem Ancelottim. Nicméně i nadále zůstává Sari s Neapolí smluvně vázán.

Předseda italského celku Aurelio De Laurentiis požaduje za uvolnění 59ti letého trenéra kompenzaci a Chelsea by také museli zaplatit Contemu zbytek mezd do konce jeho stávající smlouvy.

Sarri, v jehož trenérském týmu je právě Gianfranco Zola, a bývalý forward Chelsea chtějí mít trenérskou situaci v Londýně vyřešenou co nejrychleji. “Jsem v nelehké situaci a jsem součástí spekulací. Doufám, že ať už se stane cokoliv, stane se to rychle” řekl Zola.

“V současné chvíli je to pro klub nezbytné. 

“Mluvíme tady o dovou trenérech, které maximálně respektuji – Antonio Conte a Maurizio Sarri. Pro mě je nyní říct k této situaci něco víc velmi složité.”

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..