Španělsko


Real Madrid odpověděl na své zostuzení v Lize Mistrů tím, že začal plánovat nabídku v hodnotě 300 milionů eur pro hvězdu PSG Neymara. 27 letý hráč je stále ještě nejdražším hráčem světa a to po svém přestupu za 222 milionů eur z Barcelony v roce 2017. (Sport)

Zprávám ve Španělsku dominuje roztržka mezi Sergio Ramosem a prezidentem Realu Madrid Floretino Perezem. Velká hádka mezi nimi proběhla po úterním vypadnutí z Ligy Mistrů, přičemž ve čtvrtek se tato dvojice měla sejít na pročištění vzduchu. To ale nešlo dle plánů. Klid na San Bernabeu se tak stále nekoná. (AS)

Barcelona pomalu a jistě buduje novou generaci hráčů a nyní se zaměřila na 17ti letého záložníka Sochaux Luciena Agoumeho. Teenager si v této sezóně Ligue 2 zahrál ve dvanácti zápasech a stál by okolo £5 milionů. (Mundo Deportivo)

 

Itálie


Trenér Manchesteru City Pep Guardiola se ‘slovně domluvil’ na přestupu do Juventusu, kde nahradí Maxe Allgeriho. Alespoň toto tvrdí italský novinář Luigi Guelpa, muž, který prolomil zprávy ohledně příchodu Cristiana Ronalda z Realu Madrid. (Radio CRC)

 

Francie


Bayern Mnichov doufá, že se mu podaří zajistit dohoda pro Nicolase Pepeho z Lille. Čelí ale konkurenci v podobě Barcelony a PSG. (Le10Sport)

I přesto, že PSG vypadla z vyřazovací fáze Ligy Mistrů proti Man Utd, se chystá prezident Nasser Al-Khelaifi nabídnout trenérovi Thomasi Tuchelovi novou smlouvu, která jej v Paříži udrží do konce sezóny 2021/22. Manažer chce 14 dní na své konečné rozhodnutí. (Le Parisien)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.