Francie


José Mourinho uvedl, že je připraven vrátit se zpátky do managementu. “Chci zase začít v létě. Přesně vím, co nechci dělat, což je důvod, proč už jsem odmítl tři, 4 nabídky. A také moc dobře vím, co dělat chci.” (BeIN Sports Francie)

Manchester United a PSG se znovu utkají, tentokrát ale na přestupovém poli a to o podpis Douglase Costy z Juventusu. Brazilec v Turíně moc prostoru nedostává a mohl by stát okolo 30 milionů liber. (Le10Sport)

Zástupce a sestra Antoine Groezmanna v jedné osobě Maude řekla, že ohledně potenciálního přestupu Francouzské hvězdy ji ani klub zatím nikdo nekontaktoval. “Jediný klub, se kterým jsme nyní v kontaktu, je Atlético, žádný jiný.” (L’Equipe)

Bayern Mnichov se v létě chystá podat nabídku v hodnotě 70 milionů liber pro Nicolase Pepeho z Lille. Tento přestupový poplatek by znamenal, že by se z něj stal nejdražší přestup v klubové historii. (L’Equipe)

 

Španělsko


I přesto, že se zatím nikdo oficálně o služby Grizemanna neuchází, do 30. června bude k dispozici za čásktu 100 milionů liber a to díky jeho smlouvě, kterou v Atléticu podepsal v loni v létě. (Marca)

Barcelona podala Ajaxu nabídku £52m plus bonus za Matthijse de Ligta. Holandský střední obránce je ale také cílovým hráčem Juventusu. Katalánci jsou nicméně přesvědčeni, že podpis této 19ti leté hvězdy získají právě oni. (Sport)

 

Itálie


Chelsea nejspíše Gonzala Higuaina v létě nepodepíše. Lídři Serie A si tím ale nelámou hlavu, jelikož pro Argentince očekávají mnoho nabídek. (Tuttosport)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.