Itálie


Manchester City se blíží k dokončení podpisu obránce Juventusu Joao Cancela. Mistři Premier League jsou za jeho služby připraveni zaplatit 45 milionů liber. (Sport Mediaset)

Tottenham bude za podpis Christiana Eriksena žádat £100 milionů. Dánský reprezentant tento týden přiznal, že je otevřen odchodu ze Spurs a mezi zájemci o jeho služby je Real Madrid a Juventus. (ANSA)

Juventus také zvažuje prodej dalších hráčů a to Blaise Matuidia, Maria Mandzukiče a Juana Cuadrada ve snaze získat finanční prostředky nanové letní posily. (Tuttosport)

 

Španělsko


Barcelona kontaktovala Manchester United ohledně potenciálního podpisu Marcuse Rashforda. Barca se v létě chystá obnovit značnou část svého týmu a potenciál mladého Angličana je proto přilákal. (Sport)

PSG je Ajaxu připravena zaplatit 80 milionů liber ve snaze přebít nabídku Barcelony pro obránce Matthijse de Ligta. Katalánci za 19ti letého hráče nabízejí £65 milionů. (Sport)

Atlético Madrid si chce zajistit podpis Alvara Moraty permanentně, nicméně jeho klauzuli 48 milionů liber chtějí aktivovat až příští rok a to z důvodu, aby měli volné finanční prostředky pro toto přestupové okno. (Marca)

 

 

Francie


Liverpool je připraven urychlit přestup pro Nicolase Pepea z Lille, o kterého zájem jen a jen roste. Evropští šampioni jsou za jeho služby ochotni zaplatit 70 milionů liber. (L’Equipe)

Tottenham chce vyzvat Borussii Dortmund v boji o podpis Juliana Draxlera z PSG. Pařížský celek za něj bude požadovat okolo 30 milionů liber, nicméně samotný hráč odchodu z Francie nakloněn není. (L’Equipe)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.