Itálie


Záložník Manchesteru United již souhlasil s letním přestupem do Juventusu, nicméně Turínský celek bude muset některé své hráče prodat pro to, aby si mohli dovolit zafinancovat Francouzův přestup. (Corriere dello Sport)

Juve doufá, že se jim podaří prodejem hráčů vybrat až 98 milionů liber. Nejspíše se rozloučí se jmény jako Joao Cancelo, Juan Cuadrado, Mario Mandžukič a Mattia Perin. (Tuttomercato)

Neapol bude muset zaplatit £37.35m v případě, že budou chtít obnovit spolupráci Jamese Rodrigueze a trenéra Carla Ancelottiho. Kolumbijec si na San Bernabeu přijde na 5 milionů liber ročně a očekává se, že to je částka, která by byla italským celkem snadno pokryta. (Corriere dello Sport)

 

Portugalsko


Manchester City nabídli Joao Felixovi smlouvu v hodnotě 26 milionů liber, nicméně jeho výkupní klauzuli v Benfice zatím nenabídli. (Record)

 

Španělsko


Atlético Madrid jsou ochotni zaplatit výkupní klauzuli Sergia Canalese z Realu Betis, který je bývalým prospektem jejich Madridských rivalů Realu. (Cope)

Atlético chce co nejdříve vědět, zda se Rodri rozhodl na Wanda Metropolitano zůstat nebo ne. Okolo 22 letého hráče krouží Manchester City i Bayern Mnichov, ale ti dobře vědí, že Atleti vyrovná jakoukoliv nabídku, kterou mu podají. Madridský celek nabídl svému záložníkovi novou smlouvu a zatím trpělivě čekají na jeho odpověď. (AS)

 

Francie


Arsenal chce podepsat bývalého hráče Aston Villy Jordan Veretout, který hraje v barvách Fiorentiny. 26ti letý hráč nicméně v současné době jedná s Neapolí. (L’Equipe)

PSG kontaktovali Leicester City ohledně možnosti podpisu Ricarda Pereiry, který by na Parc des Princes nahradil Thomase Meuniera. (YS)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.