Španělsko

Chelsea se zajímá o záložníka Sevilly Pabla Sarabiu. 26ti letému hráčovi se v této sezóně daří a v La Lize si připsal 7 gólů a 7 asistencí. Přilákal tak přirozeně zájem nejen ze strany Blues, kteří se porozhlíží po dlouhodobém náhradníkovi za Pedra, který v létě oslaví 32 let. (Estadio Deportivo)

Agent Mino Raiola je tím, který blokuje snahu Barcelony o zisk Matthijse de Ligta. Mladý obránce Ajaxu by na Camp Nou rád následoval kroky Frenkieho de Jonga, který se k Barceloně připojí v létě, nicméně Raiola za jakoukoliv dohodu požaduje £8 milionů. (Mundo Deportivo)

 

Itálie

Paulo Dybala z Juventusu zůstává i nadále cílovým hráčem Manchesteru United, i přesto, že zaítm neexistují náznaky toho, že by Argentinec Starou dámu opustil. Pokud se to ale v létě změní, United se jej pokusí získat. Konkurenci ale budou mít i ze strany Realu Madrid. (Corriere dello Sport)

AC Milan se domluvil na přestupu křídla Nice Allana Smith-Maximina. 21 letý Francouz v této sezóně Ligue 1 zaujal, ale jeho příjezd na San Siro bude záležet na tom, zda se kvalifikují do Ligy Mistrů. (Sport Mediaset)

 

Německo

Bayern Mnichov sleduje obránce RB Lipsa Dayota Upamecana. 20 letý Francouz, o kterého se také zajímá Manchester United, je jedním z největších defenzivních prospektů Bundesligy a není proto překvapením, že se tak objevil na seznamu Bayernu pro letní nábor. (Sport BILD)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.