Německo


Sportovní ředitel Borussie Dortmund Michael Zorc varoval, že do konce letního přestupového okna z klubu odejde ještě mnoho hráčů. “Stále nás čekají změny, protože současné mužstvo je příliš velké. (Sport1)

Překvapivou destinací pro Garetha Balea by se mohl stát Bayern Mnichov. Ti potřebují křídelníka a jelikož je dohoda s Leroy Saném u konce, mohli by svou pozornost zaměřit právě na Velšana, který nemá v Realu Madrid budoucnost. (Sport1)

 

Španělsko


Real Madrid nabídl Paris Saint-Germain za podpis Neymara 85m liber + Garetha Balea, Pařížané však nabídku odmítli. (Mundo Deportivo)

Na druhé straně Barcelona nechce za Neymara utratit jediné euro a za jeho podpis PSG nabídla až 6 hráčů, včetně Philippe Coutinha a Ivana Rakitiče. (Marca)

Zinedine Zidane si stojí pevně zatím, že chce do konce přestupového okna podepsat nového záložníka. A jelikož získat Paula Pogbu je nyní téměř nemožné, Bílý balet se chce zaměřit na Donny van de Beeka z Ajaxu. (AS)

Další možností by mohl být i Christian Eriksen z Tottenhamu. Dánský reprezentant si stále stojí za tím, že si chce přestup na San Bernabeu zajistit a nyní je pro Tottenham poslední šance jej odprodat, jelikož mu příští léto vyprší smlouva. (AS)

 

Itálie


Útočník Interu Mauro Icardi se domluvil na přestupu do Neapoli, která mu nabízí 8m euro ročně. Nicméně dalším zájemcem o Argentincův podpis je AS Řím, který je ochoten nabídnout ještě větší mzdu. Žádný z klubů se ale ještě nedomluvil na přestupové částce s Interem. (Corriere dello Sport)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.