Itálie


Paul Pogba novou smlouvu v Manchesteru United nepodepíše. Současný záložníkův kontrakt běží do roku 2021 a je připraven si svůj odchod z Old Traffordu v následujících přestupových oknech vynutit. (Tuttosport)

Juventus chce Manchesteru United nabídnout Maria Mandžukiče spolu s Emre Canem a doufají, že tato dvojice jim umožní výměnu za Paula Pogbu. (Tuttosport)

Zlatan Ibrahimovič odmítl vyvrátit možnost, že by se po vypršení svého kontraktu v LA Galaxy vrátil do Evropy. “Vím že mohu v týmu udělat rozdíl. Třeba v Itálii nebo i jiných zemích. Odváděl bych lepší práci než ti, kteří tam jsou nyní. Má smlouva končí v prosinci a zatím nevím, co mě čeká.” (Sky Italia)

 

Německo


Shkodran Mustafi má pocit, že se stal cílem útoků ze strany fanoušků Arsenalu. “Jsem dostatečně sebekritický a své chyby si uvědomuji. Dokážu se s kritikou vyrovnat. Ale nyní to vyeskalovalo v něco iracionálního. Stal se ze mě cíl. Dokonce mě jednou fanoušci obvinili za prohru v zápase, ve kterém jsem si ani nezahrál.” (Der Spiegel)

Mustafi je proto otevřen lednovému odchodu z Emirates. “Další krok je pro mě velmi důležitý a musí to být pozitivní kapitola v mé kariéře. Jsem otevřený mnoha možnostem a to třeba i Bundeslize.” (Der Spiegel)

Thomas Muller chce v zimním přestupovém oknu Bayern Mnichov opustit. Jeho místo v prvním týmu získal Philippe Coutinho a proto se chce porozhlédnout po pravidelném fotbale jinde. (Bild)

 

Španělsko


Lionel Messi očekával, že se Neymar připojí k Realu Madrid poté, co se v létě Barceloně nepodařila dojednat s PSG dohoda. “Měl jsem pocit, že pokud Neymar nepřijde k nám, půjde do Madridu. Chtěl Paříž opustit a myslel jsem si, že Florentino Perez a Madrid se jej pokusí podepsat.” (RAC1)

Barcelona chce zahájit nová jednání s brankářem Marc ter-Stegenem. Tomu chtějí nabídnout novou dlouhodobou smlouvu a udržet si jej tak na Camp Nou co nejdéle. /Marca)

Real Madrid a Barcelona se střetnou v závodu o podpis Fabiana Ruize z Neapole. Španěl byl také spojován s přestupem do Liverpoolu. (Mundo Deportivo)

 

Francie


Lille obdržela několik nabídek pro útočníka Victora Osimhena, který se k týmu Ligue 1 připojil teprve letos v létě. 20ti letému hráči ale bude umožněno odejít v případě, že za něj zájemce nabídne ‘dostatečnou’ finanční odměnu. (Le10Sport)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.