Itálie


Manchester City se v létě zajímal o středního obránce Interu Milan Milana Škriniara a je možné, že kvůli zranění Aymerica Laporteho po něm sáhnout v lednovém přestupovém oknu. (Calciomercato)

Záložník Chelsea Jorginho věří, že Premier League mu pomohla se razantně zlepšit. “Jsem v obraně daleko silnější. Nebojím se výzev a jdu do nich odhodlaně. Donutila mě zapracovat na svých defenzivních schopnostech.” (různé)

 

Španělsko


Real Madrid se i nadále zajímá o hvězdu Ajaxu Amsterdam Donnyho van de Beeka a po Nizozemském reprezentantovi chtějí sáhnout v létě 2020. (AS)

K dosažení dohody pro Neymara bylo připraveno finančně přispět hned několik hráčů Barcelony, kteří věří, že by jim mohl pomoci vyhrát Ligu mistrů. (Sport)

 

Francie


Sheffield United by mohl dostat nabídku podepsat Younousse Sankhareho. Blades se o záložníka Bordeaux zajímali letos v létě, nicméně nyní visí budoucnost 29ti letého hráče ve francouzském klubu na vlásku, jelikož se nedostavil na trénink. (L’Equipe)

Trenér Lyonu Sylvinho odmítl šanci podepsat záložníka Juventusu Sami Khediru. Kluby se domluvily na sezónním hostování hráče, ale Sylvinho si nebyl jistý jeho kondicí. (L’Equipe)

 

Portugalsko


Pep Guardiola dal klubovým scoutům za úkol intenzivně monitorovat formu záložníka Benficy Florentina Luise, kterého chce příští rok přivést do Manchesteru. (Record)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.